Zákaznická/Partnerská podpora (Praha)

Dame Jidlo, Prague
Employment type:
Full time
Analytical Skills, Communication Skills, customer service, Problem Solving

Similar jobs

No similar jobs found.

Materials Hack
Playground for innovative materials powered by Borealis.
8th-10th July – Vienna, Austria
2.5
days Hackathon
3
weeks Incubation
2
winning teams
24K
cash prizes

Co bude Vaším úkolem:

  • Přinášet radost zákazníkům/partnerským restauracím a plnit jejich přání.
  • Každodenní komunikace telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím online chatu.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost a pečlivost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a zvládání stresových situací
  • Kreativní přístup k řešení různých situací
  • Pozitivní přístup k životu a lidem
  • Znalost gramatiky a českého jazyka na vysoké úrovni
  • Komunikace v anglickém jazyce výhodou

Co za to nabízíme:

  • Systematické zaučení a vedení přímým nadřízeným
  • Příležitost učit se v inovativním a dynamickém prostředí a dále kariérně růst
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní angličtina
  • Odvoz po směně až domů
  • MULTISPORT karta
  • Práci na HPP, částečný úvazek nebo brigádně
  • Moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8
Top